InConventus – Klub Rolników

Innowacyjna forma wyjazdów studyjnych służąca rozwojowi liderów w branży rolniczej

Udział w wyjazdach studyjnych to wspaniała okazja, by poznać prawdziwe źródło sukcesu firmy. Innowacje, technologia, jasne zasady działania i personel – to cztery główne elementy, na które zwracamy uwagę, układając program wizyty. Rozwijaj swój biznes dzięki inspiracjom i nauce pozyskanej na wyjeździe! Zobacz na własne oczy, co możesz zmienić.


Odwiedź stronę internetową

Farm&Travel

Farm&Travel

W ramach wyjazdów spotykamy się z kolegami z różnych krajów a zdobytą wiedzę mogą wykorzystać we własnych gospodarstwach. Przed każdym z wyjazdów losujemy dwie koperty z kartkami z napisami "Farm" oraz "Travel". Wylosowaną kopertą otwieramy na gospodarstwie i wtedy dowiadujemy się czy mamy możliwość zarobić na nasze zwiedzanie "Farm" czy też otrzymamy równą wartość dziennego zarobku "Travel"

Odwiedź stronę internetową

Narodowy Dzień Mlecznej Fermy

Praktyczne wydarzenie przeznaczone dla hodowców bydła mlecznego chcących poprawić efektywność swojego gospodarstwa, wydajność stada i jakość produkowanego mleka.

Wydarzenie dla hodowców, którzy w sposób świadomy i zrównoważony pragną rozwijać swój biznes, przy zachowaniu najwyższej dbałości o zdrowie i dobrostan swoich zwierząt.

Odwiedź stronę internetową

Wschodnioeuropejski Kongres Drobiarski

Wschodnioeuropejski Kongres Drobiarski to połączone z wystawą branżową wydarzenie, podczas którego firmy drobiarskie z Europy Wschodniej spotykają się z hodowcami i producentami drobiu z regionu.

Kongres to jedyne takie spotkanie poświęcone branży drobiarskiej, które łączy w sobie kluczowe podmioty wpływające na rozwój rynku: hodowców drobiu, przetwórców, dystrybutorów i eksporterów mięsa drobiowego menadżerów i nabywców z sieci handlowych dostawców usług i rozwiązań dla przemysłu drobiarskiego

Odwiedź stronę internetową

Wschodnioeuropejski Kongres "Trzoda"

SPECJALISTYCZNA KONFERENCJA DLA HODOWCÓW I PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ

Wydarzenie łączące hodowców i producentów trzody chlewnej. Tradycyjna platforma do wymiany aktualnych informacji w sektorze trzody chlewnej.

Odwiedź stronę internetową